.strona główna | kontakt
.
.
.
.o nas
nasza oferta
warunki wynajmu
pytania i odpowiedzi
referencje
galeria realizacji
kontakt
.
.
Pobierz Katalog 2014

Z doświadczenia gorąco polecamy

Dmuchana Zjeżdżalnia Gigant

Na zbliżający się sezon 2015 ponownie pragniemy zaproponować Państwu nasze dobrze już znane i sprawdzone urządzenie z sezonów ubiegłych. Jest nim wspaniała, kolorowa Zjeżdżalnia Gigant, która dzięki swym elementom dekoracyjnym wprowadza nas w świat dżungli. Nasza Zjeżdżalnia Gigant jest wciąż jedną z największych i najszybszych zjeżdżalni tego typu w Polsce. Daje ona możliwość równoczesnej wspinaczki po linie oraz po drabince sznurowej. Dzięki swym imponującym rozmiarom zjeżdżalnia wyróżnia się na każdej imprezie. Jednorazowo może ona obsłużyć do 20 osób.

Solidna konstrukcja urządzenia może służyć zarówno dzieciom (od lat 4-ech) jak i młodzieży, czy nawet dorosłym. Dla dzieci to prawdziwa frajda, super-szybki (a zarazem bezpieczny) zjazd z wysokości 9 metrów w dół, a potem wspinaczka na szczyt zjeżdżalni po linie lub po drabince sznurowej.

Czy może być coś przyjemniejszego?

Z naszej strony możemy zagwarantować Państwu miłą i profesjonalną obsługę oraz właściwie przeszkolonych pracowników technicznych, którzy bez przerwy czuwają nad bezpieczną zabawą wszystkich uczestników. Nasza zjeżdżalnia swą obecnością niewątpliwie uatrakcyjni niejedną planowaną przez Państwa imprezę, zaś wszystkim uczestnikom zabawy pozostawi po sobie niezatarte, pozytywne wrażenia.

Życzymy udanego wyboru!

blad: sql_query: Table 'baza23133_megazabawa.megazabawa_item_feature' doesn't exist