.strona główna | kontakt
.
.
.
.o nas
nasza oferta
warunki wynajmu
pytania i odpowiedzi
referencje
galeria realizacji
kontakt
.
.
Pobierz Katalog 2014

Z doświadczenia gorąco polecamy

ZAMEK BAJDOCJA + CHIŃSKI BASEN

Na nadchodzący nowy sezon pragniemy polecić Państwu nasze niezawodne i niejednokrotnie już sprawdzone urządzenie, które w ostatnich sezonach było jednym z największych hitów ogromnej ilości imprez plenerowych. A jest nim obiekt złożony z połączenia bajecznie kolorowego Zamku Bajdocja z Chińskim Basenem wypełnionym 12 000 kolorowych piłeczek.

Nasze urządzenie jest jednym z nielicznych urządzeń tego typu na polskim rynku. Urządzenie to zapewnia dobrą zabawę najmłodszym oraz tym nieco starszym dzieciom. Tu każde dziecko może skakać, odbijać się i robić fikołki do woli! Ale nie tylko. Chiński Basen wraz ze swą zawartością - 12 tysiącami kolorowych piłeczek stanowi prawdziwą frajdę dla wszystkich dzieci. Pozwala on naszym pociechom rzucić się w morze miękkich kulek i pływać bezpiecznie, bądź ukryć się przed wzrokiem czujnej mamy.

Już dziś wiadomo, że ta przemyślana kombinacja z pewnością ponownie zdobędzie Państwa uznanie, a swą obecnością niewątpliwie przyczyni się do pełnego sukcesu niejednej planowanej imprezy.

Z naszej strony gwarantujemy Państwu miłą i profesjonalną obsługę oraz właściwie przeszkolonych i doświadczonych pracowników, którzy bez przerwy czuwają nad bezpieczną zabawą naszych dzieci.

Życzymy udanej zabawy!

blad: sql_query: Table 'baza23133_megazabawa.megazabawa_item_feature' doesn't exist